Wtorek, 5 grudnia 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2006"
Krakowski Dom Książki Sp. z o.o. 30-415 Kraków ul. Bonarka 19, tel./fax (012) 2638283, e-mail krakdk@wp.pl Dom Książki Kraków Sp. z o.o. powstał w grudniu 1997 roku. Spółkę założyli pracownicy Przedsiębiorstwa Państwowego Dom Książki w Krakowie oraz – jako podmiot dominujący – krakowska Hurtownia Książek Liber. W połowie 1998 roku spółka odkupiła od likwidowanego P.P. Dom Książki część majątku i przejęła większość – niestety już tylko drugo- i trzeciorzędnych – placówek detalicznych. W latach 1999-2000 spółka powoli podupadała wraz ze słabnięciem Libera. W 2001 roku – po ostatecznym upadku Libera – biura Krakowskiego Domu Książki zostały przeniesione z siedziby tej hurtowni przy ul. Rakowickiej do oddziału MarKi na ul. Łagiewnicką. W latach 2001-2003 …
Wyświetlono 25% materiału - 113 słów. Całość materiału zawiera 452 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się