Czwartek, 20 października 2011
Znamy nazwiska laureatów!
Ogłoszono nazwiska laureatów tegorocznej edycji konkursu na opowiadanie kryminalne lub sensacyjne z Wrocławiem w tle, który organizują Grupa Publicat S.A., Miasto Wrocław i Wydawnictwa EMG. Jury postanowiło wyróżnić 27 autorów najciekawszych tekstów. Laureaci konkursu wezmą udział w Kryminalnych Warsztatach Literackich, które odbędą się podczas Międzynarodowego Festiwalu Kryminału Wrocław 2011 w dniach 22-27 listopada. Trenerami tegorocznych warsztatów będą Mariusz Czubaj, Paweł Jaszczuk, Joanna Jodełka i Robert Ostaszewski. Celem warsztatów jest opracowanie zakwalifikowanych tekstów w taki sposób, by nadawały się do druku. Udział w Kryminalnych Warsztatach Literackich to nie tylko szansa na zdobycie nowych umiejętności, czego przykładem jest ubiegłoroczna uczestniczka warsztatów: Marta Jankowska, której kryminalny debiut ukaże się jeszcze tej jesieni w serii Polska Kolekcja Kryminalna wydawanej przez Wydawnictwo EMG. Lista zwycięzców:1. Adam Antończak z Wrocławia (Poker z rozbiórką) 2. Magdalena Bieniecka-Zaremba z Warszawy (Krasnal) 3. …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 538 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się