środa, 15 listopada 2017
Tradycyjne potrawy w nowoczesnej formie

13 listopada do oferty sieci Biedronka weszła publikacja zatytułowana „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej”. Można znaleźć w niej przepisy na dobrze znane potrawy w nowoczesnej i bardziej zbilansowanej wersji. Są też dania mniej oczywiste, ale nadal inspirowane rodzimymi smakami i aromatami.

Książka jest dostępna wyłącznie w sieci Biedronka. Od 13 do 19 listopada klienci mogą ją nabyć za 9,99 zł po zrobieniu jednorazowych zakupów na kwotę 99 zł z kartą lojalnościową „Moja Biedronka”.

Wszystkie przepisy zawarte w książce „Kuchnia polska. Pysznie i zdrowiej” zostały skonsultowane z dyplomowanym dietetykiem. Dodatkowych konsultacji merytorycznych dokonali eksperci z Wydziału Nauk o Żywieniu Człowieka i Konsumpcji ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.

Książka została zilustrowana przez polską malarkę i ilustratorkę Jagnę Wróblewską. Użyto w niej także czcionek zaprojektowanych w naszym kraju. Graficznie publikacja nawiązuje do tradycyjnych polskich książek kucharskich i łączy ilustracje z nowoczesnymi zdjęciami potraw.

Podaj dalej
Autor: (ET)
Źródło: Marketingprzykawie.pl