Poniedziałek, 31 grudnia 2007
Sylwestrowy przegląd ciekawostek
W ostatnim w tym roku numerze tygodnika „Forum” opublikowana została lista „książkowych ciekawostek” roku, pochodzących z całego świata: - 20 tys. tomów liczy prywatny księgozbiór papieża Benedykta XVI- tylko jeden proc. sprzedawanych książek na świecie książek, stanowią e-booki - co 1 sekundę powstaje w internecie nowy blog, również co 1 sekundę przybywa 2,5 wpisu w istniejących już blogach - ponad 30 tys. razy przeredagowywano hasło „George Walker Bush” w anglojęzycznej Wikipedii, tymczasem hasło "Jezus" internauci zmieniali 14 tys. razy - co najmniej 30 mln blogów powstało już w internecie …
Wyświetlono 25% materiału - 88 słów. Całość materiału zawiera 352 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się