Piątek, 1 grudnia 2023

Z myślą o czytelnikach i tych, którzy chcą obdarować najbliższych książkami pod choinkę, Szara Godzina przygotowała pakiety książkowe w atrakcyjnej cenie.

 TRYLOGIA ZAKĄTEK SZCZĘŚCIA
Dorota Schrammek w najlepszej formie

Matylda prowadzi pensjonat w Pobierowie i nawet nie przypuszcza, co przyniesie nadchodzący rok. Przyjazd wyjątkowych gości sprawi bowiem, że ten czas będzie inny niż wszystkie do tej pory. Rok z życia miejscowości, przez którą przewijają się turyści, stali mieszkańcy, tajemnice z przeszłości i ludzkie problemy… Wspaniała, tętniąca życiem trylogia, w której autorka prezentuje różne zachowania ludzkie, motywy podejmowanych decyzji, a przede wszystkim podpowiada czytelnikom, co i jak warto zmienić, aby życie było bardziej udane i szczęśliwsze.

Na trylogię składają się: „Horyzonty uczuć”, „Na brzegu życia”, „Wiatr wspomnień”.

TRYLOGIA BODYGUARD
Nie czytaj przed nocą. Pożądanie nie da ci zasnąć.

Cykl trzech książek Marty Maciejewskiej łączących wielkie pieniądze, romans, romantyczną miłość i sensację. Trylogia „Bodyguard” opowiada o burzliwym romansie Mikaeli i Theo. Odkryj nieznany świat namiętności kobiety i mężczyzny, których połączyła tajemnica. Czy Mikaela ocali firmę, majątek i… życie? Kim naprawdę jest Theo?

Na trylogię składają się: „Sekret bodyguarda”, „Ucieczka bodyguarda”, „Powrót bodyguarda”.

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Szara Godzina