Poniedziałek, 10 grudnia 2012
Nagrody Polskiej Sekcji IBBY przyznane
6 grudnia odbyła się uroczystość rozdania nagród i wyróżnień w konkursie Książka Roku 2012 organizowanego przez Polską Sekcję IBBY.  Wyróżnienia literackie Książka Roku 2012 otrzymali:1. Anna Czerwińska-Rydel za „Ciepło - zimno. Zagadka Fahrenheita” (Muchomor) 2. Grzegorz Kasdepke za „W moim brzuchu mieszka jakieś zwierzątko” (Dwie Siostry) 3. Magdalena Kozłowska za „Zupa z jeża” (Novae Res) 4. Marcin Pałasz za „Sposób na Elfa” (Skrzat) 5. Marcin Wicha za „Klara. Słowo na Szy” (Czarna Owieczka)  Nagrodę literacką Książka Roku 2012 otrzymali: Michał Rusinek za książkę dla dzieci „Wierszyki domowe” (Znak Emotikon) i Marcel A. Marcel za książkę dla młodzieży „Oro” (Marginesy). 12 listopada obradowało w Warszawie jury …
Wyświetlono 25% materiału - 98 słów. Całość materiału zawiera 393 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki