środa, 26 lutego 2020
Laureaci plebiscytu Legimi
Poznaliśmy laureatów premierowej edycji plebiscytu „Książki bez limitu”, organizowanego przez Legimi – serwis udostępniający e-booki i audiobooki w abonamencie. Zwycięskie tytuły i autorów wyróżniono na podstawie zachowań czytelniczych abonentów Legimi w 2019 r. O ile w tradycyjnych rankingach zwraca się uwagę głównie na liczbę sprzedanych egzemplarzy, o tyle „Książki bez limitu” to plebiscyt, w którym nagradzane są przede wszystkim najbardziej angażujące książki, czytane i słuchane przez subskrybentów korzystających z Legimi. W 1. edycji poznaliśmy laureatów w następujących kategoriach: 1. „Pochłaniacz” (najdłużej czytana książka bez wychodzenia z aplikacji) 2. „Od deski do deski” (największy procent ukończeń danego tytułu w stosunku do otwarć) 3. „Debiut” (pierwsza oficjalna publikacja polskiego autora lub 1. przekład zagranicznego na j. polski) 4. „Drugie życie książki” (najpopularniejsza spośród wydanych przed 2019 r.) 5. „Wybór księgarzy” (najlepsze tytuły przeczytane w ub. roku przez ekipę Legimi) „Pochłaniaczem” roku okazała się powieść Sarah Lark „W krainie białych obłoków” (Sonia Draga), będąca częścią historyczno-obyczajowej Sagi Nowozelandzkiej. W kategorii „Od deski do deski” natomiast już …
Wyświetlono 25% materiału - 163 słów. Całość materiału zawiera 652 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się