Wtorek, 8 czerwca 2004
Konkurs Literacki PTWK Książki i ich dzieje zakulisowe Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w VII edycji konkursu ogłaszanego co dwa lata od 1992 roku odbyło się, po raz pierwszy, podczas Poznańskich Spotkań Targowych - Książka dla Dzieci i Młodzieży - w piątek, 28 maja. Po raz pierwszy też, obok kategorii poezji, prozy i eseju, przyznano nagrodę w kategorii literatury dla dzieci i młodzieży. Konkurs jest organizowany przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek przy współpracy z Biblioteką Raczyńskich w Poznaniu. Patronuje mu Prezydent Miasta Poznania, fundator nagród specjalnych za debiut. Fundatorem nagród - Srebrnych Pierścieni Wydawców jest też starosta poznański. Patronat honorowy sprawuje minister kultury. Jury w składzie: Grażyna Borkowska …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 434 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się