Wtorek, 29 czerwca 2021
Od Reymonta po Danielle Steel

Od poniedziałku 28 czerwca sieć Biedronka oferuje szeroki wybór książek już od 9,99 zł.

W ofercie sieci znalazły się między innymi powieści Remigiusza Mroza, kryminały Katarzyny Michalak, Katarzyny Puzyńskiej, Clive’a Custlera i Justina Scotta, ale i klasyczne pozycje. Wśród nich: „Zbrodnia i kara” Dostojewskiego czy „Rok 1984” Orwella. Są też i klasyki kryminału: „30+1 opowiadań. Kryminał na każdy dzień” z tekstami Edgara Allana Poego i Arthura Conana Doyle’a. Nie zabrakło też obyczajowej literatury, np. „Jabłoniowej trylogii” Katarzyny Michalak czy „Obsady” Danielle Steel.

Wszystkie te pozycje są do kupienia za 19,99 zł. Inne pozycje, w ramach Letniego Kiermaszu Książki, kosztują nawet 9,99 zł.

– Biedronka jest jednym z największych dystrybutorów książek w Polsce, dbamy starannie o dobór naszej oferty i analizujemy gusta naszych klientów. Wiemy więc, że wakacje to znakomity czas na lekką, rozrywkową lekturę i wciągające kryminały. W naszej ofercie specjalnej nie mogło jednak zabraknąć dzieł wybitnych, żeby wspomnieć tylko „Mistrza i Małgorzatę” Bułhakowa czy „Ziemię obiecaną” Reymonta – mówi Agnieszka Sikora, kupiec odpowiedzialna w sieci Biedronka za ofertę książkową.

Oferta książkowa sieci skierowana jest do dorosłych i dzieci
Podaj dalej
Autor: ET
Źródło: Biedronka