Czwartek, 2 czerwca 2022
Premiera powieści o namiętności, zdradzie i tajemnicach

W tym tygodniu premierę ma „Laurowy pean” Julii Gambrot wydany nakładem wydawnictwa LIRA, którego akcja rozgrywa się na dalekiej, mglistej wyspie w Północnej Fryzjii. To podróż  w czasie do szalonych lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Nie zabraknie w niej miłości, namiętności, zdrady, tajemnic… Pojawi się też mroczna obsesja …

Schyłek lat dwudziestych ubiegłego stulecia. Doktor Laura Kader, której małżeństwo przeżywa kryzys, niespodziewanie otrzymuje w spadku wiekową rezydencję położoną na wyspie Sylt. Postanawia wykorzystać szansę od losu. Pakuje dotychczasowe życie do walizek i wraz z dwiema córkami wyrusza do północnej Fryzji, by tam szukać szczęścia.

Wszystko się jednak komplikuje. Nad nowym domem Laury ciąży klątwa. Krewna, która spisała testament, zginęła w niejasnych okolicznościach, a miejscowy inspektor badający sprawę podejrzewa morderstwo. Dodatkowo w życiu bohaterki pojawia się intrygujący doktor Arens.

Jakie jeszcze tajemnice skrywa wyspa i położona na niej osobliwa posiadłość? Czy Laura odnajdzie na Sylcie to, czego pragnie?

Książka została wydana w miękkiej oprawie w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 576 stron, cena okładkowa: 46,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Lira