Piątek, 12 października 2018
Finał przejęcia Readfy możliwy w styczniu
Firma Legimi, oferująca e-booki i audiobooki w modelu abonamentowym, podpisała umowę kupna 100 proc. udziałów spółki Readfy prowadzącej serwis z e-bookami w modelu freemium. Transakcja zostanie zrealizowana, jeśli Legimi zapłaci ustaloną cenę do stycznia przyszłego roku. To kolejna runda rozmów dotyczących przejęcia Readfy przez Legimi. Początkowo zapowiadano, że negocjacje zakończą się do kwietnia. Jednak w maju Legimi zawiesiła rozmowy, ponieważ pozyskała bowiem tylko 30 proc. z planowanego 3,62 mln zł ze sprzedaży dwóch serii akcji. W ostatnich dniach Legimi poinformował, że podpisało umowę kupna 100 proc. udziałów Readfy. Poznańska firma ma sfinalizować ją do końca stycznia 2019 roku. „Celem przejęcia Readfy jest …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 408 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki