Czwartek, 11 stycznia 2007
Książkowe aukcje w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
W najbliższą niedzielę 14 stycznia odbędzie się XV Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tradycyjnie już w ramach kolejnych finałów przeprowadzane są aukcje różnych przedmiotów - od złotych serduszek, kolekcji kart telefonicznych, po kosmiczny strój Szymona Majewskiego, terenowy samochód rajdowy Land Rover EvoDakar czy replikę gitary Erica Claptona - Blackie. W zeszłym roku, dzięki licytacjom, uzyskano blisko milion złotych. Pośród odbywających się na rzecz XV Finału 9685 aukcji (stan na 11 stycznia) można również wylicytować książki ze specjalnymi dedykacjami. Najwyżej notowana jest „Polska, głupcze!” ofiarowana przez jej autora, jednego z najpopularniejszych polskich dziennikarzy telewizyjnych, Tomasza Lisa. Ostatnio oferowano za nią 1275,00 zł. Na rzecz Wielkiej Orkiestry …
Wyświetlono 25% materiału - 105 słów. Całość materiału zawiera 420 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się