Wtorek, 11 czerwca 2024

Ostatnie takie emocje to oniryczna nowela, która wciągnie słuchaczy w wyjątkową sferę wyobraźni Sariusa. Audiobook czytany jest przez samego autora, co sprawia, że debiutuje także w roli lektora.

Audiobook jest propozycją nie tylko dla fanów artysty, ale także tych, którzy chcą odciąć się od rzeczywistości i wkroczyć w świat marzeń sennych. Entuzjaści muzyki Sariusa znajdą w nim nawiązania zarówno do jego nowych, jak i starszych utworów.

Sarius (Mariusz Golling) zgromadził na swoim koncie dziesiątki Złotych i Platynowych Płyt, a jego największy przebój pt. „Wiking” przekroczył 100 milionów wyświetleń w serwisie YouTube.

– Pomimo że książka, jak i płyta noszą ten sam tytuł, nie nawiązują do siebie bezpośrednio. Powiedziałbym, że te dwa byty flirtują ze sobą nawiązując do pewnych symboli w np. wideoklipach promujących single czy np. tekstach niektórych utworów. […] „Ostatnie takie emocje” to tak naprawdę spakowanie i zamknięcie pewnego etapu swojego życia. Stąd właśnie ostatnie, pewne spojrzenie, na przedział. Myślę, że w ogólnym tego słowa znaczeniu jest to coś, z czym utożsamić może się każdy. Jest to proces, który przechodzimy wszyscy, musimy przejść, żeby stać się lepszym na swojej drodze – komentuje Sarius.

Audiobook „Ostatnie takie emocje” jest już dostępny na stronie internetowej oraz w aplikacji w ramach subskrypcji Audioteka Klub. Darmowego fragmentu można wysłuchać w serwisie YouTube.

 

Podaj dalej
Autor: Audioteka