Czwartek, 16 sierpnia 2018
Dwa sierpniowe popołudnia, taras kultowego już Klubu Atelier, pakiety tchnącej francuskim szykiem literatury od Legimi, lazurowe czytniki PocketBook Aqua 2 i Literacki Sopot – to idealny plan na MorskiE-czytanie. Połowa sierpnia w Trójmieście już od siedmiu lat jest czasem, gdy wielbiciele literatury z niecierpliwością oczekują na rozpoczęcie Festiwalu Literacki Sopot. Wydarzenie to, organizowane przez Miasto Sopot oraz Miejską Bibliotekę Publiczną, co roku wprowadza w świat innego kraju, jego kultury, a przede wszystkim – literatury. Tegoroczna edycja odbywa się pod szyldem Francji – ojczyzny La Fontaine’a, Balzaca, Verne’a, ale także Pierre’a Lemaitre’a, Frédérique Bertrand - ilustratorki książek dla dzieci, czy wybitnej tłumaczki dzieł Zbigniewa Herberta - Brigitte Gautier. Jednak po raz pierwszy w historii Literackiego Sopotu, w dniach 16 i 17 sierpnia, będzie można zaznajomić się z elektronicznymi wersjami literatury. „Od momentu, gdy na początku tego roku wyposażyliśmy naszą …
Wyświetlono 25% materiału - 138 słów. Całość materiału zawiera 555 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się