Poniedziałek, 15 września 2008
„Festiwal Wokulskiego” w Warszawie
W sobotnie popołudnie 13 września na odnowionym Krakowskim Przedmieściu w Warszawie zainaugurowano imprezę, która ma szanse stać się cyklicznym spotkaniem z literaturą. Nowa inicjatywa nosi nazwę „Festiwalu Wokulskiego”. W jej programie znalazło się szereg występów i inscenizacji związanych z „Lalką” i jej bohaterami oraz szerzej – z twórczością Bolesława Prusa.- Pomysł zorganizowania „Festiwalu Wokulskiego” jest pomysłem uczelnianym – powiedział serwisowi Rynek-Książki.pl Wojciech Wiśniewski, kanclerz Warszawskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej im. Bolesława Prusa. Uczelnia współdziała z miastem i dzięki temu udało się nam zrealizować imprezę kulturalną …
Wyświetlono 25% materiału - 84 słów. Całość materiału zawiera 339 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się