Poniedziałek, 29 stycznia 2018
LiteraturPOLSKA to zainicjowany w 2018 roku przez Instytut Polski w Berlinie oraz Instytut Slawistyki Uniwersytetu Humboldtów cykl dziewięciu spotkań autorskich, odbywający się w każdy ostatni wtorek miesiąca o godz. 19 w Audytorium Wilhelm-und Jacob Grimm Zentrum w Berlinie w miesiącach od stycznia do czerwca oraz – po wakacyjnej przerwie – od października do grudnia. Cykl, który wszedł do programu nauczania Slawistyki Zachodniej Uniwersytetu Humboldtów i będzie stanowił podstawę uzyskiwania zaliczeń przez studentów. Jaka będzie literatura polska prezentowana niemieckiemu i międzynarodowemu czytelnikowi w Berlinie podczas cyklicznych spotkań LiteraturPOLSKA w audytorium Jacob-und-Wilhelm-Grimm-Zentrum przez Instytut Polski w Berlinie wraz z Instytutem Slawistyki Uniwersytetu Humboldtów? Czytelna. Wyrazista. Zmuszająca do wysiłku. Adresowana do czytelnika, który wymaga od literatury nie tylko przyjemnego spędzenia czasu. Prawdziwy czytelnik pojmuje bowiem intuicyjnie, że literatura to wyzwanie, gest sprzeciwu wobec utartych stereotypów, zachęta do …
Wyświetlono 25% materiału - 134 słów. Całość materiału zawiera 536 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się