Wtorek, 5 grudnia 2006
Opis z publikacji Łukasza Gołębiewskiego pt. "Rynek książki w Polsce. Edycja 2006"
Łódzki Dom Książki Sp. z o.o. 93-166 Łódź, ul. Lelewela 3/7, tel./fax (042) 6822514, e-mail ldkhandlowy@interia.pl Spółka Łódzki Dom Książki powstała w lipcu 1999 roku. Jej właściciele kilkakrotnie zmieniali się – w ostatnim okresie były to hurtownie Książka Szkolna z Kielc oraz MarKa z Tarnowa (po 50 proc. udziałów), od grudnia 2002 roku wyłącznym udziałowcem była MarKa, a od lipca 2004 – firma Wiktor (powołana przez dawnego udziałowca Marki, Stanisława Kaniora). Wiktor jest też właścicielem Krakowskiego Domu Książki. Historia Łódzkiego Domu Książki sięga dużo dalej niż 1999 rok. Na początku lat 90. przedsiębiorstwo państwowe zostało przejęte przez pracowników. Wówczas firma działała w formie spółki akcyjnej, która jednak – mimo ponad 40 placówek i obrotów, które oscylowały w przedziale 10-12 mln zł …
Wyświetlono 25% materiału - 121 słów. Całość materiału zawiera 486 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się