środa, 12 stycznia 2022

W styczniu do zespołu księgarni internetowej TaniaKsiazka.pl, marki należącej do białostockiej spółki Glosel, dołączył Maciej Jaworski, związany poprzednio z Grupą Agora SA. W nowym miejscu pracy objął funkcję dyrektora handlowego, odpowiedzialnego za handel oraz marketing w zakresie planowania i retencji.

Maciej Jaworski ma blisko 19 lat doświadczenia na rynku książki i gier planszowych. Poprzednio związany był z Grupą Agora SA, gdzie pełnił funkcję zastępcy dyrektora handlowego. Pracował także w Egmont Polska, międzynarodowej grupie mediowej jako dyrektor handlowy w pionie książek, współpracując z klientami na rynku krajowym i zagranicznym. Doświadczenie zdobywał również w Wydawnictwie Nasza Księgarnia czy w firmie Wikr.

Księgarnia internetowa TaniaKsiazka.pl należąca do białostockiej spółki Glosel istnieje od 2006 roku. W asortymencie sklepu znajduje się ponad 400 tys. produktów, wśród których dostępne są m.in. książki, gry i zabawki. Firma dynamicznie się rozwija zarówno w zakresie oferty i asortymentu, jak i rozbudowy sieci punktów odbioru zamówień online. Obecnie w całej Polsce posiada łącznie 20 takich punktów, w tym 7 księgarni stacjonarnych i 13 partnerskich lokalizacji, w których można odebrać przesyłki.
Autor: ET