Wtorek, 19 października 2021
Premiera komedii kryminalnej z dwoma kraśniczankami w roli głównej

W tym tygodniu premierę ma „Malwina i Eliza na tropie. Wredny Kurdupel” Małgorzaty J. Kursy wydana nakładem wydawnictwa LIRA. Czytelnik kolejny raz będzie próbować wraz z dociekliwymi starszymi paniami rozwiązać zawiłą zagadkę kryminalną, a to wszystko będzie okraszone sporą dawką humoru.

Malwina i Eliza, dwie przyjaciółki z Kraśnika, ruszają na Roztocze, aby zaopiekować się domem i kotami swojej dawnej znajomej podczas jej nieobecności. Na miejscu okazuje się, że przyjdzie im spędzić tydzień w świetnie wyposażonej wiejskiej chacie, w towarzystwie ekscentrycznych artystów oraz obrotnej agentki nieruchomości, Barbary Mazurek, zwanej Wrednym Kurduplem.

Kiedy Wredny Kurdupel ginie, wszyscy uznają tę śmierć za wypadek. Podobnie uważa policja. Czy jednak tak jest w istocie? Aby się o tym przekonać, Malwina i Eliza postanawiają poprowadzić własne dochodzenie.

Czeka je nie lada wyzwanie. Okazuje się, że każdy z okolicznych mieszkańców miał powód, by pozbyć się Wrednego Kurdupla. Tylko dlaczego zaczynają pojawiać się następne ofiary?

Jeśli chcesz kolejny raz paść trupem z wrażenia, sięgnij po nową książkę autorki nominowanej do Nagrody Wielkiego Kalibru!

Książka została wydana w miękkiej oprawie, w formacie 135 x 197 mm. Objętość: 272 strony, cena okładkowa: 29,99 zł.

Więcej na temat publikacji można znaleźć na stronie: www.wydawnictwolira.pl

Podaj dalej
Autor: Wydawnictwo Lira