Wtorek, 30 czerwca 2020
Nowość Domu Wydawniczego Rebis

Większość kobiet marzy o udanym związku. Myślą, że największy kłopot to znalezienie właściwego partnera. Tymczasem okazuje się, że większość problemów dopiero nadejdzie…

Jak skutecznie komunikować się z partnerem? A jak z jego rodziną? Jak pogodzić pragnienia i nawyki dwóch osób? W jaki sposób będąc w związku, dbać o swoją indywidualność? Czy związek to inwestycja?
To tylko część spośród pytań, na które znajdziesz odpowiedzi w książce “Mam faceta i mam… problem”.

Katarzyna Miller i Suzan Giżyńskiej w okraszonych humorem rozmowach doradzają jak postępować, by związek był szczęśliwy.

Katarzyna Miller ‒ najsłynniejsza polska psycholożka. Charyzmatyczna, odważna, dowcipna i pogodna, ale też szczera do bólu. Psychoterapeutka z kilkudziesięcioletnią praktyką terapeutyczną w zakresie terapii indywidualnej, małżeńskiej i grupowej. Treningu psychologicznego i prowadzenia psychoterapii uczyła się w Ośrodku Synapsis od prof. dr. hab. Kazimierza Jankowskiego, a następnie od rzeszy nauczycieli polskich i zagranicznych (w tym Carla Rogersa). Wykładowczyni na licznych
warsztatach rozwojowych dla kobiet. Felietonistka miesięcznika „Zwierciadło”. Autorka i współautorka wielu bestsellerowych poradników, m.in. “Być parą i nie zwariować”, “Być kobietą i nie zwariować”, Chcę być kochana tak jak chcę”, “Bajki rozebrane”, “Nie bój się życia”, “Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”, “Kup kochance męża kwiaty”.

Suzan Giżyńska – reżyser i copywriter, twórczyni spotów reklamowych oraz akcji społecznych. Współautorka książek, m.in. “Instrukcja obsługi faceta”, “Instrukcja obsługi toksycznych ludzi”.

Autor: Dom Wydawniczy Rebis