Piątek, 2 grudnia 2022
Bez polityki, więcej kultury

Marcin Meller poprowadzi w Radiu Eska Rock (Grupa ZPR Media) talk-show “Mellina”, który zadebiutuje na przełomie roku.

Du udziału w programie mają być zapraszani goście, “których jestem ciekaw i których chcę poprosić o trochę inne historie niż zwykle opowiadają, albo o takie, których jeszcze nie opowiedzieli. To będą ludzie szeroko rozumianej kultury, szołbiznesu, nauki, tacy, których dobrze znam i ci, których dzięki słuchaczom Eski Rock będę mógł poznać. Tak naprawdę narzucam sobie jedno ograniczenie: bez polityki” – zapowiada Marcin Meller.

“Otrzymałem fajną propozycję. Mogę robić to, co lubię, czyli rozmawiać z ludźmi, których lubię, szanuję i znam albo wykorzystam okazję do ich poznania. I będzie to coś innego, niż robiłem w ‘Drugim śniadaniu mistrzów’ i co planuję na kanale na YouTube, który uruchamiam” – powiedział Presserwisowi.

Marcin Meller informuje, że propozycję współpracy otrzymał latem od Pawła Szaniawskiego, z którym pracował dawniej w “Newsweek Polska” (Meller miał w tygodniku felietony), dziś jest on wiceprezesem Radia Eska oraz prezesem spółek, do których należą koncesje Vox FM, SuperNova i Eski Rock.

Zbigniew Frączek, dyrektor programowy Eski Rock, informuje, że “Mellina” ma być projektem multimedialnym. Talk-show Marcina Mellera ma być dostępny zarówno w wersji audio, jak i wideo.

“Mellina” będzie nadawana raz w tygodniu, prawdopodobnie w weekendy, ale nagrywana ma być wcześniej. Audycja zadebiutuje na przełomie 2022 i 2023 roku, możliwe, że na antenę trafi jeszcze w grudniu.

Autor: ET
Źródło: Press.pl, Wirtualnemedia.pl