środa, 9 marca 2011
Kropeczka na mapie
Rozmowa z Marią Ulatowską, autorką książki "Sosnowe dziedzictwo" – Ma pani swoją Sosnówkę? – Tak, mam Sosnówkę (nazywa się, oczywiście, inaczej). To maleńka kropeczka na mapie, między Szczytnem a Biskupcem. Prywatny ośrodek wypoczynkowy, położony w lesie nad jeziorem. Sam ośrodek w niczym nie przypomina i nigdy nie przypominał szlacheckiego dworku, ale krajobraz i te „sosnowe klimaty” są żywcem stamtąd ściągnięte. – Dlaczego dopiero na emeryturze postanowiła pani, że napisze książkę? – Po prostu – dla osoby młodej życie jest tak fascynujące, że na nic nie ma czasu. Później, gdy człowiek robi się trochę starszy, priorytety nieco się zmieniają – dom, praca, rodzina. Jeszcze później – maleje wiara we własne siły i marzenia odkłada się do lamusa. A na emeryturze? Cóż – na pewno …
Wyświetlono 25% materiału - 123 słów. Całość materiału zawiera 495 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się