Czwartek, 17 marca 2016
Wydawnictwo Media Rodzina zaprasza na targi Książka dla Dzieci, Młodzieży i Rodziców, które odbędą się w najbliższy weekend na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Na stoisku numer 74 w pawilonie 7 jak zwykle znakomici Autorzy, moc nowości i wiele atrakcji! Natomiast sobotę przy Placu Wolności, na Starym Rynku i ul. Półwiejskiej, a w niedzielę w okolicach targów i na stoisku będzie można spotkać Harry'ego Pottera, Pana Kuleczkę oraz kota Findusa. Bohaterowie będą mieli wiele niespodzianek dla czytelników.   Spotkania z autorami na stoisku: PIĄTEK 18 marca 11-12 Łukasz Wierzbicki (wcześniej, od godziny 10.00 Autor będzie na …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 376 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się