Poniedziałek, 30 listopada 2015
Nagroda dla śmiałka, który szukał skarbu
Z okazji dwudziestej rocznicy polskiego wydania "Alchemika" Paulo Coelho jego wydawca czyli Drzewo Babel zaprosiło w piątek 27 listopada swoich przyjaciół i wielbicieli tej legendarnej książki na Galę w Och-Teatrze na warszawskiej Ochocie, którą jak zwykle ze swadą prowadził Jerzy Kisielewski.   Jak informuje wydawca, "Alchemik" jest najlepiej sprzedająca się książka po Biblii, uwielbia go kilkadziesiąt milionów ludzi na całym świecie, bo jest to "wyjątkowa opowieść o wędrówce w poszukiwaniu spełnienia własnych marzeń".  Teraz też "Alchemik" opowiedziany jest na nowo w formie audiobooka, do wysłuchania którego wydawca zachęca: "udaj się w dźwiękową podróż. Wsłuchaj się w cisze pustyni, w szum wiatru na andaluzyjskich …
Wyświetlono 25% materiału - 103 słów. Całość materiału zawiera 412 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się