Poniedziałek, 24 lutego 2020
Mobilizacja lokalnych społeczności w wyścigu o... tysiąc powodów by czytać
10 tys. egzemplarzy trafiło już na półki bibliotek szkolnych w Brwinowie, Halinowie, Jarszewie, Kaznowie-Kolonii, Krzówce, Młynarzach, Mrozach, Pruszkowie, Warszawie i Wieliczce. Przyjazd wypełnionej książkami ciężarówki Empiku i dzień przekazania nagród był dla wielu placówek jednym z najważniejszych wydarzeń w historii. W uroczystościach brali udział przedstawiciele lokalnych władz, rodzice i mieszkańcy. Książki to główna nagroda empikowej przygody. 4. edycja konkursu „Tysiąc powodów by czytać” od samego początku cieszyła się rekordowym zainteresowaniem. Do rywalizacji stanęło 550 szkół, internauci oddali na zgłoszone prace aż 925 066 głosów, czym pobito ubiegłoroczny rekord. Dzięki pomysłowości i pozytywnej energii, nawet szkoły znajdujące się w niewielkich miejscowościach zdołały pokonać setki większych placówek z całej Polski. Angażowano okoliczne szkoły, wsie i miejscowości, tworzono listy dyżurnych osób, które każdego dnia miały przypominać o …
Wyświetlono 25% materiału - 124 słów. Całość materiału zawiera 496 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się