Poniedziałek, 2 października 2000
Frankfurt 2000 Jak poinformował Jakub Frołow, odpowiedzialny w ramach programu © POLAND za ekspozycję multimediŰw w polskiej hali nr 3.0, obejmowaĘ ona będzie prawie 80 publikacji przygotowanych przez 25 wydawcŰw. Będą to publikacje oryginalnie opracowane w Polsce, nie będzie natomiast polskich opracowaŇ wersji importowanych. Był to jeden z warunkŰw zakwalifikowania zgłoszonych programŰw do ekspozycji. Będą też prezentowane polskie witryny internetowe związane z książką i literaturą. Wysoki poziom reprezentują w tej dziedzinie wszystkie przedstawiane portale internetowe. Poza tym goúcie polskiej ekspozycji będą mogli zapoznaĘ się z polskimi serwisami książkowymi i przykładami księgarni internetowych, a także ze stronami wydawnictw, hurtowni i innych przedsięwzięĘ związanych z książką. Powstanie rŰwnież kawiarnia internetowa. W żadnym z dotychczasowych wystąpieŇ wydawcy i producenci multimedialni nie byli reprezentowani tak licznie. Zaplanowano prezentacje publikacji multimedialnych przygotowane przez WSiP S.A., Wydawnictwo Naukowe PWN oraz firmę YDP. Zostanie wydany katalog towarzyszący ekspozycji multimediŰw, w cyklu oficjalnych publikacji polskiego wystąpienia we Frankfurcie. Programy multimedialne kwalifikował do ekspozycji zespŰł, w skład ktŰrego weszli: Łukasz Gołębiewski, Paweł Piasecki oraz Jakub Frołow, a …
Wyświetlono 25% materiału - 168 słów. Całość materiału zawiera 674 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się