środa, 8 marca 2017
Poleca Studio Emka


Książka ta dostarczy ci innowacyjnych i sprawdzonych strategii, byś z ich pomocą mógł stać się osobą, wokół której ciągle dzieje się coś pozytywnego. Kimś, kogo inni podziwiają i komu zazdroszczą ilości ukończonych projektów i zadań doprowadzonych do końca!

Ma ona pobudzić twój umysł do kreatywnego myślenia, w efekcie czego będziesz postępować wydajniej i skuteczniej, zarówno w pracy, jak i życiu osobistym.


Vincent Harris
– ekspert w dziedzinie komunikacji i mowy ciała. Jest cenionym coachem i mentorem dyrektorów generalnych wielkich i mniejszych firm, wybitnych sportowców, a także ludzi, którzy wymagają od siebie więcej, a od życia oczekują pozytywnych zaskoczeń, nade wszystko zaś stworzenia możliwości do nieskrępowanego, owocnego działania. Harris pracuje dla takich firm, jak: Boeing i Honda, także dla Pentagonu. Jako popularny mówca i wykładowca seminaryjny, Autor prowadzi, z wielkim powodzeniem, indywidualne szkolenia i konsultacje. Jest autorem książki “Sekrety skuteczności” i współautorem kolejnej, pt. “Jak skutecznie omijać NIE w biznesie”.

Vincent Harris
Myślenie strategiczne
O doprowadzaniu spraw do szczęśliwego końca
format: 135 x 210 mm; ilość stron: 136 str.; oprawa broszurowa;  ISBN 978-83-65068-24-8; cena: 35,00 zł

Wydawnictwo Studio Emka
http://www.studioemka.com.pl
http://www.facebook.com/studioemka

Więcej http://www.studioemka.com.pl/index.php?page=p&id=592

Podaj dalej