środa, 4 maja 2016
Wręczenie 20 maja na Stadionie Narodowym
Jury Nagrody im. prof. Jerzego Skowronka podczas posiedzenia, jakie odbyło się 26 kwietnia w gościnnej Izbie Tradycji warszawskiego XI Liceum Ogólnokształcącego im. Mikołaja Reja, podjęło decyzję o przyznaniu w edycji za 2015 rok nagrody głównej oraz wyróżnień, w tym wyróżnienia specjalnego.  Nagroda im. prof. Jerzego Skowronka zostanie w tym roku przyznana po raz dwudziesty pierwszy i będzie jedną z nagród wręczanych 20 maja w sali Amsterdam podczas uroczystości otwarcia 10. Targów Książki Akademickiej i Naukowej Academia 2016, jakie odbędą się równolegle z Warszawskimi Targami Książki w dniach 19-22 maja na Stadionie Narodowym w Warszawie. Organizatorem Nagrody im. prof. Jerzego Skowronka jest redakcja …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 411 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się