Piątek, 10 sierpnia 2018
Kursy do samodzielnej nauki języka chińskiego

Początkującym polecamy „Kurs podstawowy”, który składa się z podręcznika i nagrań w wykonaniu profesjonalnych lektorów. Umożliwia naukę podstawowych zwrotów, słownictwa i gramatyki w mowie i piśmie.

Osoby szukające sposobu na aktywną naukę zachęcamy do sięgnięcia po kurs „Chiński nie gryzie!”, w którym przystępnie wyjaśniono najpotrzebniejsze zasady gramatyczne. Liczne ćwiczenia pozwalają sprawdzić ich rozumienie w praktyce oraz utrwalić struktury leksykalno-gramatyczne. Dzięki nagraniom w wykonaniu native speakerów można ćwiczyć rozumienie ze słuchu i poznawać poprawną wymowę.

W nauce na pewno przydatny będzie „Słownik chińsko-polski”, zawierający aż 10 tys. znaków. Niewątpliwie wartościowym uzupełnieniem nauki słownictwa będzie także 600 fiszek wraz z płytą CD, zawierającą nagrania wszystkich słówek i zwrotów, oraz „Chiński Gramatyka z ćwiczeniami” dla początkujących i znających podstawy (poziom A1-B1).

Zachęcamy także do zapoznania się z ofertą materiałów do nauki kaligrafii. Podręcznik „Chiński Kaligrafia” będzie ogromną pomocą w opanowaniu pisowni.

Więcej informacji: Język chiński
Facebook: www.facebook.com/jezykiobcepl

Źródło: Informacja komercyjna