Wtorek, 8 czerwca 2004
Nowa księgarnia Bertelsmanna w Warszawie Nie tylko dla klubowiczów 2 czerwca br. przy Al. Solidarności 113 w Warszawie oficjalnie otwarto nową księgarnię Bertelsmanna. To już trzynasta placówka księgarska koncernu medialnego, jednak nie jest to wyłącznie - jak do tej pory - księgarnia klubowa. Na powierzchni 160 mkw. zgromadzono na początek ok. 2 tys. tytułów zarówno firmowego wydawnictwa Świat Książki, jak i innych edytorów. W księgarni dostępne są tytuły nie tylko z katalogu klubowego. Znajdziemy tu przekrój literatury - od klasyki polskiej i obcej, poprzez współczesną literaturę światową …
Wyświetlono 25% materiału - 87 słów. Całość materiału zawiera 348 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki