Poniedziałek, 27 stycznia 2020
Dzisiaj na Foksal
Państwowy Instytut Wydawniczy zaprasza na spotkanie wokół tomu „Nieprzerwany dialog. Wiersze z lat 1968–2019 Adriany Szymańskiej”, jakie odbędzie się dzisiaj czyli w poniedziałek 27 stycznia o godz. 18. w księgarni Państwowego Instytutu Wydawniczego przy ul. Foksal 17 w Warszawie. Rozmowę będzie prowadził Piotr Matywiecki. Jak informuje wydawca, „Nieprzerwany dialog” to wybór wierszy Adriany Szymańskiej, znakomitej poetki, powieściopisarki, eseistki i autorki książek dla dzieci. Obejmuje pięćdziesięcioletni dorobek poetki wraz z wierszami najnowszymi. Zbigniew Herbert powiedział o poezji Adriany Szymańskiej: „jest to świetny, dojrzały, soczysty i gorzki owoc”. Dodatkowo ta sensualistyczna i jednocześnie głęboko metafizyczna poezja …
Wyświetlono 25% materiału - 94 słów. Całość materiału zawiera 378 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się