środa, 28 lutego 2024
Nowość Purple Book

„Seksowna, mroczna i uzależniająca. Nie czytaj, jeśli cenisz sobie sen!”
TAMMY COHEN

„Wciągająca, inteligentna, ekscytująca”
ADELE PARKS

„Inteligentnie napisane. Przymusowy. Wzywam cię, żebyś to odłożył.”
JANE CORRY

 

FATALNE zauroczenie…

Rachel Reeves ma wszystko, czego można sobie zamarzyć. Idealną rodzinę, bogatego męża i wspaniały dom. Ale kiedy jej ukochane i jedyne dziecko opuszcza gniazdo, Rachel również czuje potrzebę zmiany. I ulega oszałamiającej przygodzie na jedną noc.

ŚMIERTELNY zwrot akcji…

Rachel natychmiast żałuje tej chwili słabości i zrywa kontakt z Chrisem. Rzuca się w wir pracy i wymazuje kochanka ze swojego życia. Do czasu wiadomości z nieznanego numeru, która zmienia wszystko.

NIEZAPOMNIANY finał

Ktoś zna jej tajemnicę i nie cofnie się przed niczym, by w zemście zniszczyć wszystko, co jest dla niej najdroższe. Jeśli Rachel nie odkryje kto to, może nawet stracić życie.

 FRAGMENT KSIĄŻKI „Niewierna”

Kartka została wypisana, a prezent – dobrze przemyślany. Po raz ostatni dotykam pudełka, owijając je w brązowy papier. Szeleści, jest anonimowy. Zwilżam gąbeczką kilka znaczków – tak na wszelki wypadek, w razie gdyby sprawy się skomplikowały – i mocno dociskam. Tak mocno, by wydusić całe powietrze.

Znajdę na uboczu skrzynkę na listy i wrzucę do niej przesyłkę ze starannie wydrukowanym adresem, wepchnę ją do wygłodniałych, szkarłatnych ust.

Wiem, gdzie mieszkasz, Rachel. Jakże mogłoby być inaczej. Wiem o tobie wszystko. Wiem, jakich perfum używasz, gdzie kupujesz tę skąpą bieliznę, o kim myślisz, gdy ją wkładasz…

I stąd też prezent dla ciebie. Taki stosowny. Przyda ci się.

Wyobrażam sobie, jak będzie wyglądała twoja urocza twarz, kiedy będziesz go odbierać, nie mogąc się doczekać, aż zobaczysz, co jest w środku. Dotkniesz go tymi długimi, smukłymi

palcami, zastanawiając się, czy to kolejna niepotrzebna rzecz zamówiona przez ciebie online, kolejna torebka lub ubranie, którego i tak potem nie będziesz nosić. Mam rację?

Ale nie. Zobaczysz mój prezent, twoje duże oczy zapłoną, a różowe usta wykrzywią się w grymasie. Może nawet krzykniesz, odepchniesz przesyłkę od siebie. „Co to ma być? Kto zrobiłby coś takiego?”.

Ja. Ja, ja, ja.

To zawsze jestem ja, Rachel. Zawsze tylko ja.

Myślę, że w głębi duszy o tym wiesz. Tak samo jak wiesz, że ten prezent jest idealny. W końcu najlepsze prezenty dają osoby, które nas rozumieją, prawda? Osoby, które wiedzą, co jest dla nas najlepsze.

Bo czujesz w sercu, że zbłądziłaś. Tam w środku wciąż jesteś dobrą dziewczynką, Rachel. Nie wiem, z jakiego powodu o tym zapomniałaś. Nie mam pojęcia, dlaczego dałaś się zaplątać w te wszystkie kłamstwa. Ciekawe, czy żałujesz tego wszystkiego, co zrobiłaś. Czy już mnie nienawidzisz? To ostatnia rzecz, jakiej pragnę. Ale czy na pewno? Oboje wiemy, że to nie jest takie proste. Moje uczucia są skomplikowane. Są jak głaz leżący mi na klatce piersiowej. Nieczuły, twardy, lodowaty zimą i rozpalony w słońcu. Dosyć tego gadania. Muszę zacząć działać. Trzeba znaleźć skrzynkę, żeby prezent dla ciebie dotarł przed weekendem. I wiesz co? Kiedy już dojdzie… Uważam, że nikomu o nim nie powiesz.

Właściwie jestem gotowy.

Założyć.

Się.

O.

Twoje.

Życie.

 

J.L. Butler – Tasmina Perry jest autorką trzynastu powieści, które zdobyły międzynarodowe bestsellery. Jej książki zostały przetłumaczone na dwadzieścia języków i sprzedały się na całym świecie w ponad dwóch milionach egzemplarzy. Jest byłą prawniczką, obecnie wielokrotnie nagradzaną dziennikarką i redagowała brytyjskie wydanie magazynu In Style, kiedy jej debiutancka powieść Daddy’s Girls znalazła się w pierwszej dziesiątce i stała się jednym z najlepiej sprzedających się debiutów lat. Pisze także thrillery pod pseudonimem JL Butler. „Mine” – jej pierwsza powieść pod tym pseudonimem została zamówiona przez Sony Pictures. Mieszka w Londynie z mężem, synem i dużą ilością butów. 

Podaj dalej
Autor: Purple Book