Piątek, 19 czerwca 2020
17 czerwca w gronie przedstawicieli władz Miasta Kalisza i mediów, dokonano otwarcia nowej biblioteki w Kaliszu. Kaliska biblioteka mieści się w budynku, który służył przed wojną za łaźnię usytuowaną przy obozie Legionistów Józefa Piłsudskiego w Szczypiornie. „Izba Pamięci Szczypiorna” jest jeszcze przygotowywana i otwarta zostanie jesienią, natomiast biblioteka dzięki szybszemu opracowaniu zbiorów (to chyba jeden z niewielu pozytywnych efektów pandemii) jest już gotowa i otwiera swe podwoje - informuje serwis Sbp.pl Na czytelników czeka ponad 4 500 egzemplarzy nowych książek, których zakup możliwy był dzięki dotacji celowej Miasta Kalisza. „Skupiliśmy się na historii, zatem jest tam sporo książek związanych …
Wyświetlono 25% materiału - 99 słów. Całość materiału zawiera 399 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się