Poniedziałek, 12 czerwca 2000
Druk na żądanie 9 czerwca w Bibliotece Narodowej Polska Izba Ksiąřki wraz z firmą Metapress i Xeroxem zorganizowała konferencjÍ "Druk na řądanie" prezentującą najnowsze osiągniÍcia technologii szybkiego druku cyfrowego. Grzegorz Boguta, szef firmy Metapress, przedstawił wpływ technologii druku na řądanie na proces wydawniczodystrybucyjny. Zdaniem Boguty nastąpi niebawem skrŰcenie łaŇcucha od autora do odbiorcy - drukarz i dystrybutor moře byĘ tym samym podmiotem. Korzystając z nowej technologii, wydawca moře błyskawicznie reagowaĘ na zapotrzebowania rynku. Tradycyjny druk offsetowy, choĘ wciąř przy nakładach powyřej 400 egz. jest mniej kosztowny, nie daje mořliwoúci przygotowywania szybkich dodrukŰw. DziÍki nowym maszynom, takich firm jak Xerox czy Oce, wkrŰtce moře w ogŰle zniknąĘ problem wyczerpanych nakładŰw, bo koszt jednostkowy w druku cyfrowym jest niezaleřny od liczby zamŰwionych egzemplarzy. Helene Juhola z fiŇskiej firmy VTT Information Technology, …
Wyświetlono 25% materiału - 129 słów. Całość materiału zawiera 517 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się