Piątek, 27 września 2019
Festiwal Ksiązki Psychologicznej w Sopocie
Druga edycja Festiwalu Książki Psychologicznej odbędzie się w Sopocie 25 i 26 października. Organizatorem jest wydawnictwo Smak Słowa, a współorganizatorem Uniwersytet SWPS. Partnerzy to Biblioteka Sopocka, Gdańskie Liceum Autonomiczne, Krytyka Polityczna, My Story Apartments oraz Ośrodek Twórczej Psychoedukacji DAMB. Miejsca festiwalowe: Sopoteka, Smak Słowa Księgarnia, No 5. Patronat honorowy nad Festiwalem objął Jacek Karnowski, prezydent Miasta Sopotu. Jak czytamy w otrzymanym komunikacie, Festiwal to dwa dni wykładów, dyskusji oraz spotkań z autorami najlepszych i najnowszych publikacji psychologicznych oraz popularnonaukowych. Atrakcyjne formuły prelekcji, warsztaty dopasowane do konkretnej grupy odbiorców oraz dyskusje z naukowcami, badaczami, dziennikarzami i mentorami ukażą zupełnie nowe oblicze psychologii. Pierwszy dzień Festiwalu poświęcony będzie pokoleniu iGen oraz nowym mediom. Dorota Furgalska-Hazuk (OTE Damb) zaprosi uczestników do wspólnego treningu twórczości, a o jego psychologii opowie prof. Edward Nęcki (Uniwersytet Jagielloński). Korzyści płynące z dostrzeganie podobieństw między ludźmi przedstawi Wiesław Łukaszewski (Uniwersytet Zielonogórski) w rozmowie z Dorotą Wodecką (Gazeta Wyborcza). Piotr Bucki przybliży kwestię budowania autorytetu w Internecie. Prof. Tomasz Grzyb (Uniwersytet SWPS) wyjaśni kim jest pokolenie iGen. Na koniec Jakub Janiszewski (TOK FM) będzie prowadzić debatę o plusach i minusach wynikających z bycia …
Wyświetlono 25% materiału - 184 słów. Całość materiału zawiera 738 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się