Poniedziałek, 23 października 2017
Premiera na krakowskich targach książki
Na 21. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, których Gościem Honorowym jest Francja, po raz pierwszy zagości firma Carrefour, która zaprezentuje swoją najnowszą polsko-francuską książkę, pt. „Z miłości do smaku”. Na odwiedzających stoisko sieci czekać będzie wiele atrakcji w tym, m.in. sesje gotowania na żywo prowadzone przez jednego ze współautorów książki, kucharza podróżnika - Davida Gaboriaud oraz quizy multimedialne z wiedzy na temat Francji, francuskiej kultury i francuskiego stylu życia. Stoisko Carrefour Polska zlokalizowane zostanie w centrum strefy francuskiej – tegorocznego Gościa Honorowego Targów Książki w Krakowie. Powodem obecności Carrefour na targach jest promocja francuskiej kultury, gościnności i kuchni, zaprezentowanych w pierwszej książce kucharsko-lifestylowej wydanej przez Carrefour w Polsce, pt. „Z miłości do smaku”. W tej dwujęzycznej, polsko-francuskiej publikacji czytelnicy znajdą ponad 50 przepisów stworzonych przez wybitnych polskich i francuskich …
Wyświetlono 25% materiału - 129 słów. Całość materiału zawiera 516 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się