Poniedziałek, 10 stycznia 2000
15 grudnia 1999 r. rozpoczęła działalność najnowsza i zarazem największa księgarnia wydawnictwa Prószyński i S-ka. Mieści się ona przy ul. Bagatela 14 w Warszawie (przy pl. Unii Lubelskiej; dawny EMPiK). Księgarnia zaprasza od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00, w soboty od 11.00 do 15.00. Czytelnikom proponuje się przyjemne spędzenie czasu w specjalnie urządzonym saloniku, w którym można zapoznać się z książkami i czasopismami przed podjęciem decyzji o ich zakupie. W księgarni organizowane są promocje książek, spotkania z autorami, prezentacje czasopism. Informacje telefoniczne: (022) 628 43 07, ksiegarnia@proszynski.com.pl W księgarni przy Bagateli, podobnie …
Wyświetlono 25% materiału - 93 słów. Całość materiału zawiera 374 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się