Wtorek, 30 kwietnia 2019
Premiera "Mistera" 5 czerwca
Polskie wydanie nowej książki autorki „Pięćdziesięciu twarzy Greya” będzie miało swoją premierę 5 czerwca - poinformowało Wydawnictwo Sonia Draga. Zapowiada się kolejny bestseller. „Mister” E.L. James zajmuje pierwsze miejsce na oficjalnej liście bestsellerów w Wielkiej Brytanii (Nielsen Bookscan) i w Niemczech ("Der Spiegel"). Obecnie plasuje się na drugim miejscu wśród najczęściej sprzedawanych książek na Amazon.com. W pierwszym tygodniu od premiery Brytyjczycy kupili prawie 60 tys. egzemplarzy ‒ takiego sukcesu nie odniosła żadna powieść od czasów „Początku” Dana Browna. Włoski przekład „Mistera” również szturmem zdobywa listy bestsellerów. Można oczekiwać, że powtórzy sukces również w naszym kraju. Tłem powieści jest współczesny Londyn. Dla Maxima Trevelyana życie było niezwykle łaskawe: uroda, arystokratyczne koneksje i pieniądze sprawiły, że nigdy nie musiał …
Wyświetlono 25% materiału - 117 słów. Całość materiału zawiera 469 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się