Wtorek, 15 kwietnia 2008
Zmiany w systemie dopuszczania podręczników
W odpowiedzi na doniesienia medialne wywołane zapowiedziami zmian dotyczących zestawu lektur szkolnych zaproponowanych przez resort edukacji w projekcie nowej podstawy programowej, w poniedziałek 14 kwietnia w gmachu MEN zorganizowano poświeconą tym zagadnieniom konferencję prasową. Wzięli w niej udział: prof. Zbigniew Marciniak, podsekretarz stanu odpowiedzialny za jakość edukacji i nadzorujący prace nad nową podstawą programową oraz prof. Sławomir Żurek, kierujący pracami zespołu roboczego ds. przedmiotów humanistycznych. Obydwaj podkreślali, że bardzo cieszą się na taki odzew mediów i opinii publicznej. – Wszystkie sygnały dotyczące rozwiązań zawartych w nowej podstawie programowej są nam bardzo na rękę – przekonywał prof. Żurek.Zapowiadane zmiany zostaną wprowadzone w życie …
Wyświetlono 25% materiału - 102 słów. Całość materiału zawiera 408 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się