Wtorek, 14 lutego 2006
9 lutego na konferencji w Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich przy warszawskim Krakowskim Przedmieściu uroczyście zainaugurowano obecność nowego czasopisma – kwartalnika „Studia Prawa Prywatnego” – w prasowej ofercie wydawnictwa C. H. Beck. W sumie oferta ta osiągnęła szczęśliwą „siódemkę”. Nowy kwartalnik ma szczególny charakter – jest ściśle związany z ambitnym przedsięwzięciem zainicjowanym przez Becka osiem lat temu: dwudziestotomowym cyklem „System Prawa Prywatnego” pod redakcją prof. Zbigniewa Radwańskiego. W kwartalniku będą ukazywać się m.in. już opracowane teksty przeznaczone do publikacji w kolejnych tomach serii. – Kiedy pod koniec lat 90. podjęliśmy decyzję o wydawaniu „Systemu Prawa Prywatnego”, wydawało nam się to dziełem niewykonalnym, obliczonym na dziesiątki lat. Nawet wyprodukowaliśmy atrapę – puste …
Wyświetlono 25% materiału - 108 słów. Całość materiału zawiera 435 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się