Poniedziałek, 24 lutego 2020
Relacja z seminarium
We wtorek 18 lutego 2020 roku w Bibliotece Narodowej odbyło się pierwsze „Otwarte seminarium Biblioteki Narodowej”. Tematem spotkania były nowe przepisy katalogowania. Nowa otwarta formuła seminariów, powstałych z połączenia dawnych seminariów bibliotekoznawczych i historycznych, spotkała się z dużym zainteresowaniem uczestników. Na sali wypełnionej po brzegi obecni byli bibliotekarze, osoby zajmujące się katalogowaniem oraz zainteresowane tematem. Zgromadzonych przywitał dr Tomasz Makowski, dyrektor Biblioteki Narodowej, który podkreślił kluczową rolę seminariów jako spotkań prezentujących ważne zagadnienia dla środowiska bibliotekarskiego i poza nim, jak również jako miejsca wymiany doświadczeń. „Opracowane przez Bibliotekę Narodową przepisy katalogowania to wynik wieloletniej pracy zespołu Instytutu Bibliograficznego oraz konsultacji z katalogerami BN oraz innych bibliotek. Efektem tych prac jest jednolita i spójna kodyfikacja przepisów katalogowania, która …
Wyświetlono 25% materiału - 117 słów. Całość materiału zawiera 468 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się