Wtorek, 23 marca 2010
Cenne inicjatywy w Nowym Sączu
Powstało Towarzystwo Literackie im. Cypriana Norwida. Zebranie założycielskie odbyło się 27 lutego w Nowym Sączu, a do Towarzystwa wstąpiło 50 członków.  Towarzystwo ma siedzibę w Domu Pisarzy Europy im. Cypriana Norwida przy Muzeum Okręgowym w Nowym Sączu. Dom Pisarzy Europy mieści się w budynku zrekonstruowanego dworu, w którym funkcjonuje też biblioteka specjalistyczna Muzeum Okręgowego w Nowym Sączu. Dwór jest jednym z obiektów Miasteczka Galicyjskiego wybudowanego w celu przybliżenia realiów dziewiętnastowiecznej Galicji Zachodniej. Dom Pisarzy Europejskich zaprasza pisarzy na trzytygodniowe pobyty, w trakcie których mają możliwość pracy. Warunkiem jest jednak ich udział w czasie swojego pobytu …
Wyświetlono 25% materiału - 95 słów. Całość materiału zawiera 381 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się