Poniedziałek, 25 września 2017
Kongres Branży Poligraficznej w Poznaniu
Pod hasłem „Art Of Color” Międzynarodowe Targi Poznańskie organizują w dniach 8 i 9 listopada Kongres Branży Poligraficznej. "To jedyne w Polsce wydarzenie dla branży poligraficznej, organizowane na taką skalę, które skupi się wokół tematyki nowoczesnych technologii druku" – mówi Przemysław Trawa, prezes Zarządu Międzynarodowych Targów Poznańskich. Kongres podejmie temat nowego wymiaru poligrafii i pokaże obszary, w których z powodzeniem można zastosować innowacyjne techniki druku w różnych dziedzinach przemysłu. Celem jest zyskanie nowych klientów, a dotychczasowym zaoferowanie nowe możliwości, przy jednoczesnym obniżeniu kosztów produkcji. Jak zapewniają organizatorzy, jest to wydarzenie nie tylko dla drukarń, chcących poszerzyć swój wachlarz usług, ale także dla dziedzin gospodarki, gdzie innowacyjne techniki mogą zastąpić tradycyjne metody zadruku powierzchni ceramicznych, papierowych, drewnopodobnych czy tkanin (branża opakowaniowa, meblarska, budowlano-wykończeniowa, kosmetyczna). "Chcemy, aby nadchodzący kongres stał się jedynym w Polsce wydarzeniem dla branży poligraficznej, organizowanym na taką skalę i skupionym wokół tematyki nowoczesnych technik druku. W czasie dwudniowych wykładów i warsztatów zagadnienia dotyczące poligrafii oraz produkcji opakowań przeplatać się będą z designem i innowacyjnymi technologiami" – dodał prezes Przemysław Trawa. W programie kongresu zaplanowano m.in. prelekcje, wykłady oraz …
Wyświetlono 25% materiału - 180 słów. Całość materiału zawiera 720 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się