Piątek, 12 października 2018

W NUMERZE

“Obecnie liczba egzemplarzy wielu periodyków jest bardzo ograniczona i nakłady poniżej 1000 egz. stają się powoli standardem. Dobre drukarnie dziełowe informują, że ich średni nakład to około 3000 egz. Biorąc pod uwagę pełne wykorzystanie maszyn drukujących podejrzewam, że zużycie papieru oraz farby jest stabilne, zwiększa się zapotrzebowanie na płyty. W Europie Zachodniej te wszystkie krótkie nakłady są raczej drukowane techniką cyfrową, a w Polsce, ze względu na koszty, nasi klienci wybierają offset” – rozmowa z Michałem Ślizem – dyrektorem generalnym oraz Stefanem Piotrowskim – kierownikiem ds. klientów międzynarodowych i gazetowych w firmie AGFA NV, Oddział w Warszawie

 

Prenumeratę można zamówić TUTAJ>>>http://rynek-ksiazki.pl/kategoria-produktu/czasopisma/

 

Niższy VAT na e-booki

Ruszył panel Bookscan Polska, projekt Nielsena

Branżowy niezbędnik na Targi w Krakowie

Rynkowe aktywności Nowej Ery

Raport o poligrafii – edycja siódma

Dwie dekady Empik.com

Fuzja Reprografu i Grafikus SA

Części Proste – nowa oficyna z Gdyni

Zapraszamy do lektury!

 

Dwutygodnik „Biblioteka Analiz” to profesjonalny, prestiżowy informator o rynku wydawniczo-księgarskim. Pismo adresowane jest głównie do pracowników wydawnictw, hurtowni i księgarni, jego celem jest dostarczanie kadrze menedżerskiej szybkiej oraz rzetelnej informacji. Istnieje na rynku od 2000 roku.

W każdym numerze „Biblioteki Analiz” zamieszczane są informacje o wydarzeniach w branży, obszerne wywiady z jej czołowymi przedstawicielami, analizy poszczególnych sektorów rynku, szczegółowe prezentacje firm wydawniczych i dystrybucyjnych. Dwutygodniowy cykl wydawniczy gwarantuje szybką reakcję na dynamiczne procesy zachodzące w branży wydawniczej.

Dwutygodnik „Biblioteka Analiz” dostępny jest wyłącznie w prenumeracie. W naszym >>>sklepie internetowym można zamówić egzemplarze drukowane lub elektroniczne.

 

 

 

Podaj dalej