Poniedziałek, 19 marca 2001
Kobra Media Sp. z o.o. OD 10 STYCZNIA 2001 ROKU ROZPOCZĘŁA DZIAŁALNOŚĆ NOWA FIRMA WYDAWNICZA - KOBRA MEDIA SP. Z O.O., KTÓRA PRZEJĘŁA OD OFICYNY VERS WYŁĄCZNE PRAWO DO WYDAWANIA KSIĄŻEK JOANNY CHMIELEWSKIEJ. FIRMA MA TRZECH UDZIAŁOWCÓW, W TYM SAMĄ AUTORKĘ BESTSELLEROWYCH POWIEŚCI I PORADNIKÓW. Pierwsze ksiąřki ukazały siÍ nakładem Kobra Media juř 25 stycznia. Były to wznowienia trzech powieúci: "Lesio", "Wszystko czerwone" oraz "Nawiedzony dom". W lutym ukazało siÍ kolejne wznowienie - ksiąřka "Wielkie zasługi". Wreszcie 14 marca trafiła do ksiÍgarŇ nowa powieúĘ Joanny Chmielewskiej zatytułowana "Trudny trup". Jest to pierwsza nowa powieúĘ autorki po wydanej jeszcze przez Vers w maju 2000 roku "PrzeklÍtej barierze". Potem - w sierpniu 2000 roku …
Wyświetlono 25% materiału - 112 słów. Całość materiału zawiera 449 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
Dostęp czasowy
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
Dostęp terminowy
Płatność kartą płatniczą lub przelewem
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail.
Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeżeli jesteś już abonentem Rynku Książki