Poniedziałek, 31 października 2011
Konferencja na Uniwersytecie Wrocławskim
Instytut Informacji Naukowej i Bibliotekoznawstwa Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na doroczną Międzynarodową Konferencję Naukową z cyklu „Książka. Dokument. Informacja”. Tytuł tegorocznej konferencji, która odbędzie się w dniach 23-25 listopada we Wrocławiu, brzmi „W poszukiwaniu odpowiedniej formy. Rola wydawcy, typografa, artysty i technologii w pracy nad książką”. Informatorzy zapraszając na konferencje stwierdzają, że – jak pokazuje historia - forma książki zawsze zależała zarówno od jej przeznaczenia, jak i zmieniających się w czasie możliwości technicznych oraz norm estetycznych. Za realizację ostatecznego kształtu edycji odpowiedzialny jest szereg osób, reprezentujących różne zawody. Warto pokazać kto, kiedy i w jaki sposób decyduje o wyborze formy edycji, o zastosowaniu określonych sposobów jej realizacji. Współczesność przynosi szereg istotnych zmian w procesie wydawniczym. Nowe technologie zniosły wiele barier, utrudniających powstanie i opublikowanie książki. Coraz …
Wyświetlono 25% materiału - 125 słów. Całość materiału zawiera 500 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się