Poniedziałek, 16 października 2000
6 października grupa wydawnicza Bertelsmann Media wprowadziła na polski rynek swój nowy system sprzedaży wysyłkowej książek oraz innych mediów - Panorama. W pierwszym katalogu znalazło się 650 tytułów ok. 30 wydawnictw. Większość oferowanych jest po bardzo niskich cenach. Właściciele Panoramy nie przyznają wprost, że ich nowy katalog jest odpowiedzi ą na plany inwestycyjne w Polsce Weltbildu. O niemieckim konkurencie Bertelsmanna pisaliśmy szczegółowo w Bibliotece Analiz nr 17. Polski katalog Weltbildu pojawi się najprawdopodobniej już w tym tygodniu, Bertelsmann wyprzedził zatem konkurenta zaledwie o kilka dni. Zobaczymy jakie ceny książek zaproponuje Weltbild, bo na pewno w obydwu katalogach będzie wiele takich samych książek. Panorama działa na podobnych zasadach jak klub Weltbildu. Czytelnik otrzymuje bezp łatny katalog (Weltbild chce go wydawać co miesiąc, Bertelsmann - co dwa miesiące) i ofertę książek, płyt, kaset wideo oraz programów komputerowych, które może kupić w większości znacznie taniej niż w księgarni. W katalogu Panorama najwięcej jest produktów w cenach do 19,90 zł. Rabaty sięgają nawet 70 proc. Ekskluzywną edycję "Kuchni polskiej" (Prószyński i S-ka) można kupić za 50 złotych, superbestseller "Hannibal" Thomasa Harrisa (Amber) za 19,90 zł i za tyle samo trzytomową edycję, w twardej oprawie, "Sławy i chwały" Iwaszkiewicza (Muza). "Bastion" Stephena Kinga (Rebis) …
Wyświetlono 25% materiału - 199 słów. Całość materiału zawiera 798 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się