Wtorek, 5 czerwca 2012
Już po raz jedenasty
W 6000 placówek - bibliotekach, domach kultury, szkołach i przedszkolach całego kraju odbywać się będą imprezy związane z obchodzonym w dniach 1-7 czerwca 11. Ogólnopolskim Tygodniem Czytania Dzieciom. Seanse głośnego czytania, wystawy, spotkania z pisarzami - to wydarzenia, które podczas bieżącego tygodnia odbywać się będą w całym kraju.  W marcu tego roku Fundacja ABCXXI - główny organizator akcji Cała Polska Czyta Dzieciom ogłosiła wyniki plebiscytu na 10 najważniejszych książek dla dzieci na 10-lecie kampanii. Nagrodzone tytuły to: "Bieda" Hanny Gill-Piątek i Henryki Krzywonos, "Czarny młyn" Marcina Szczygielskiego, "Czy wojna jest dla dziewczyn" Pawła Beręsewicza, "Detektyw Pozytywka" Grzegorza Kasdepke, "D.O.M.E.K" Alicji Machowiak i Daniela Mizielinskiego, "Dziesięć stron świata" Anny Onichimowskiej, "Dżok. Legenda o psiej wierności" Barbary Gawryluk, "Kosmita" Roksany Jędrzejewskiej-Wróbel, "Pan Kuleczka" Wojciecha Widłaka oraz "Wiersze, że aż strach" Małgorzaty Strzałkowskiej. To książki rekomendowane przez organizatorów akcji Cała Polska Czyta Dzieciom do głośnej …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 566 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się