Poniedziałek, 22 kwietnia 2013
Polska gościem honorowym w Belgradzie
Olga Tokarczuk została zaproszona do Belgradu, gdzie na jesieni ma otworzyć 58. Międzynarodowe Targi Książki w Belgradzie. Belgradzkie wydawnictwo Paideja opublikowało jej powieść „Prawiek i inne czasy”, której tytuł w tłumaczeniu na język serbski brzmi „Pamtivek i druga doba”.  Premiera przekładu „Prawieku”, autorstwa Milicy Markić, była połączona z przyjazdem Olgi Tokarczuk na festiwal „Prozefest” w Nowym Sadzie, a także z jej pobytem w Belgradzie.  Podczas konferencji prasowej, jaką zorganizowano w czwartek 18 kwietnia w Belgradzie, Dagmara Luković, która zajmuje się sprawami kultury, nauki i promocji w polskiej …
Wyświetlono 25% materiału - 87 słów. Całość materiału zawiera 351 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się