Wtorek, 15 kwietnia 2008
Po posiedzeniu Prezydium Sekcji Wydawców Edukacyjnych PIK
W związku z informacjami zawartymi w protokole z ostatniego posiedzenia prezydium z dn. 25 marca Wydawnictwo Pedagogiczne Operon sp. z o.o. w Gdyni rozesłało do członków PIK sprostowanie i jeden stanowczy sprzeciw. Poniżej publikujemy ich treść. Sprostowanie Posiedzenie Sądu Koleżeńskiego nie mogło się odbyć w zaplanowanym terminie z dwóch obiektywnych powodów:1) kolejnych zmian w składzie Sądu Koleżeńskiego i – w rezultacie – nieskompletowaniu składu tego gremium jeszcze na dzień przed zaplanowaną rozprawą,2) nie zagwarantowanie Wydawnictwu Operon możliwości swobodnego wglądu do dokumentów znajdujących się w aktach sprawy rozstrzyganej przez sąd. Wnosząc sprawę pod rozstrzygnięcie sądu oczekujemy gruntownego zbadania stawianych zarzutów. W wypadku, gdy zarzuty dotyczą wykorzystywania swojej pozycji w Izbie przez prezesa PIK, Sąd Koleżeński powinien sprawę prowadzić z dołożeniem szczególnej staranności. Tymczasem na dzień przedposiedzeniem skład sądu nie był ustalony, a - zgodnie z informacjami uzyskanymi w biurze PIK - dokumenty, …
Wyświetlono 25% materiału - 141 słów. Całość materiału zawiera 564 słów
Pełny materiał objęty płatnym dostępem
Wybierz odpowiadającą Tobie formę dostępu:
1A. Dostęp czasowy 15 minut
Szybkie płatności przez internet
Aby otrzymać dostęp kliknij w przycisk poniżej i wykup produkt dostępu czasowego dla Twojego konta (możesz się zalogować lub zarejestrować).
Koszt 9 zł netto. Dostęp czasowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Czas dostępu będzie odliczany od momentu wejścia na stronę płatnego artykułu. Dostęp czasowy wymaga konta w serwisie i logowania.
1B. Dostęp czasowy 15 minut
Płatność za pośrednictwem usługi SMS
Aby otrzymać kod dostępu, należy wysłać SMS o treści koddm1 pod numer: 79880. Otrzymany kod zwotny wpisz w pole poniżej.
Opłata za SMS wynosi 9.00 zł netto (10.98 PLN brutto) i pozwala na dostęp przez 15 minut (bądź do czasu zamknięcia okna przeglądarki). Przeglądarka musi mieć włączoną obsługę plików "Cookie".
2. Dostęp terminowy
Szybkie płatności przez internet
Dostęp terminowy zostanie przyznany z chwilą zaksięgowania wpłaty - w tym momencie zostanie wysłana odpowiednia wiadomość e-mail na wskazany przy zakupie adres e-mail. Dostęp terminowy wymaga konta w serwisie i logowania.
3. Abonenci Biblioteki analiz Sp. z o.o.
Jeśli jesteś już prenumeratorem dwutygodnika Biblioteka Analiz lub masz wykupiony dostęp terminowy.
Zaloguj się